| Show POA | No |
|---|---|
| Width | 480mm |
| Depth | 510mm |
| Height | 1110mm |
| Seat Height | 770mm |
| Fabric Requirement | 0.3m |
| Internal Reference | CFGCS1010 |
| Type of Upholstery | Upholstered Wooden Frame |
| Frame Material | Beech |
| Minimum Order | 12 pcs |
| Type of Stool | High Stools with Backs |
| Show POA | No |
|---|---|
| Width | 480mm |
| Depth | 510mm |
| Height | 1110mm |
| Seat Height | 770mm |
| Fabric Requirement | 0.3m |
| Internal Reference | CFGCS1010 |
| Type of Upholstery | Upholstered Wooden Frame |
| Frame Material | Beech |
| Minimum Order | 12 pcs |
| Type of Stool | High Stools with Backs |