| Show POA | No |
|---|---|
| Width | 440mm |
| Depth | 515mm |
| Height | 1065mm |
| Seat Height | 780mm |
| Fabric Requirement | 0.3m |
| Internal Reference | CFGCS1010 |
| Type of Upholstery | Upholstered Wooden Frame |
| Frame Material | Beech |
| Style Collection | Contemporary, Opulence |
| Minimum Order | 12 pcs |
| Type of Stool | High Stools with Backs |




