| Width | 450mm |
|---|---|
| Depth | 400mm |
| Height | 860mm |
| Seat Height | 450mm |
| Fabric Requirement | 0.3m |
| Internal Reference | CFGCS1026 |
| Type of Upholstery | Upholstered Metal Frame |
| Frame Material | Steel |
| Frame Finish | Lacquered |
| Style Collection | Bistro, Industrial |
| Width | 450mm |
|---|---|
| Depth | 400mm |
| Height | 860mm |
| Seat Height | 450mm |
| Fabric Requirement | 0.3m |
| Internal Reference | CFGCS1026 |
| Type of Upholstery | Upholstered Metal Frame |
| Frame Material | Steel |
| Frame Finish | Lacquered |
| Style Collection | Bistro, Industrial |