| Show POA | No |
|---|---|
| Width | 450mm |
| Depth | 495mm |
| Height | 780mm |
| Seat Height | 495mm |
| Fabric Requirement | 0.3m |
| Internal Reference | CFGCS1011 |
| Type of Upholstery | Upholstered Wooden Frame |
| Frame Material | Beech |
| Style Collection | Contemporary |
Related products
-
Bar Furniture
Brown leather and cream bench (10ft)
€750.00Original price was: €750.00.€600.00Current price is: €600.00. Excl. VAT @23% Add to basket




