| Show POA | No |
|---|---|
| Internal Reference | CFGCS1014 |
| Width | 400mm |
| Depth | 460mm |
| Height | 1090mm |
| Seat Height | 780mm |
| Type of Upholstery | Upholstered Metal Frame |
| Frame Material | Steel |
| Frame Finish | Powder Coated |
| Upholstery Material | Leather |
| Style Collection | Industrial |
| Show POA | No |
|---|---|
| Internal Reference | CFGCS1014 |
| Width | 400mm |
| Depth | 460mm |
| Height | 1090mm |
| Seat Height | 780mm |
| Type of Upholstery | Upholstered Metal Frame |
| Frame Material | Steel |
| Frame Finish | Powder Coated |
| Upholstery Material | Leather |
| Style Collection | Industrial |